Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dać w prezencie chrześniakowi na komunie ? Jaki prezent będzie odpowiedni ?
#1
Witam, nieubłaganie zbliża się maj . A więc sezon komunijny , co za tym idzie mój własny osobisty chrześniak przystępuje do komunii . Mam ogromy dylemat co dać mu w prezencie z tej okazji. Jakie Wy macie pomysły? Co Wy dajecie w prezencie jako rodzice chrzestni? Lepiej dać pieniądze , jeśli tak to jaką kwotę a może lepiej coś kupić? Mam już mętlik w głowie.
Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych . Może podaj kwotę jaką chcesz wydać na ten prezent i będzie nam o wiele łatwiej coś wspólnie wymyślić.
Odpowiedz
#3
Ja nie mam jakiś konkretnych kwot czy widełek finansowych. Postanowiłem nie oszczędzać na prezencie dla chrześniaka Na co dzień nie obdarowuje go jakimiś licznymi prezentami , więc na komunii chciałbym to nadrobić.
Odpowiedz
#4
Teraz to takie czasy,że ludzie mają coraz większe wymagania.I na pewno nie są to dzieci tylko ich rodzice wymagają bardzo okazałych prezentów. Ja wiem,że są rodziny, w których wyliczanka żądanych prezentów jest bardzo bogata ale jak ktoś słusznie zauważył, to jest próżność rodziców , i tej próżności uczą swoje dzieci!!!! Ale cóz na to poradzić, my sami tego nie przeskoczy,y . Nam jedynie pozostaje w jakiś elastyczny sposób połączyć wymagania rodziców i dzieci z naszymi możliwościami. Ostatnio z koleżankami mówiłyśmy na ten temat. Wnioski były następujące : prezent w formie gotówki odpada już w pierwszej kolejności. Z racji tego, że i tak te pieniądze zostaną wydane przez jego rodziców. A dzieciom nic z tego nie przybędzie. Po drugie rowery czy aparaty były modne jakiś czas temu . Teraz co kilka tygodni na rynku pojawiają się jakieś techniczne nowinki a przez to nasz prezent może okazać się przestarzały w oczach młodego człowieka. Po trzecie i najważniejsze doszłyśmy do wniosku, że najlepsze są prezenty w formie przeżyć. Tego nikt nigdy dziecku nie odbierze.A z całą pewnością będzie zadowolone.
Odpowiedz
#5
Super pomysł , może zafunduję mu kursy żeglarskie dla dzieci . To będzie fajne prezent, który może się później przydawać już do końca życia , co o tym myślisz ?
Odpowiedz
#6
To wspaniały prezent, jestem jak najbardziej na tak Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

regały magazynowe