Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy szkoła żeglarstwa jest odpowiednia dla delikatnej nastolatki ?
#1
Witam czy szkoła żeglarstwa jest odpowiednia dla delikatnej i spokojnej  nastolatki? Czy ktoś ma jakieś wiadomości na temat jak wygląda taka szkoła? Jak przebiegają tam zajęcia? Bardzo się martwię, bo moja chrześnica sobie wymarzyła  takie wakacje w takiej szkole żeglarskiej.
Odpowiedz
#2
Przede wszystkim , zachowaj spokój . Nie martw się na zapas. Ile lat ma dziewczyna?
Odpowiedz
#3
Anastazja ma piętnaście lat . Już a może tylko. Ja ja wychowuje po śmierci jej rodziców. Więc mam prawo się obawiać o jej los.
Odpowiedz
#4
Przepraszam, nie wiedziałem.
Odpowiedz
#5
Przecież nie wiedziałeś , a wracając do tematu , co myślisz o tej szkółce żeglarskiej ?
Odpowiedz
#6
Obóz żeglarski to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu, poznanie ciekawych ludzi, zwiedzenie tego ciekawego zakątka Polski, jakim są Mazury oraz zdobycie i poszerzenie umiejętności żeglowania. Jeśli dziewczyna tego bardzo pragnie to pozwól jej. Wiele rejsów  ma charakter wędrowny, więc uczestnicy nie będą, tak jak to jest na innych koloniach lub obozach, ciągle w tym samym miejscu. Codziennie będą cumować w innych ciekawych miejscach, poznając dzięki temu najpiękniejsze zakątki Mazur. Raz są to miejsca dzikie i niedostępne gdzie śpiewamy szanty przy ognisku lub organizujemy podchody oraz inne zabawy integracyjne. Następnego dnia są to mariny największych miast, w których gramy w siatkówkę, piłkę nożną i zwiedzamy najciekawsze zabytki. W trakcie trwania rejsu uczestnicy poznają tajniki żeglugi biorąc aktywny udział w życiu jachtowym. Po całodziennym pływaniu wieczorami dla chętnych prowadzone są wykłady z zakresu teorii żeglarstwa, bezpieczeństwa, meteorologii, udzielania pierwszej pomocy.Bez względu na poziom zaawansowania dziewczynki odnośnie umiejętności żeglarskich, znajdziemy odpowiedni kurs dla Ciebie. Nawet, jeśli dziewczyna całkowicie bez doświadczenia w tej dziedzinie, zaczniesz od podstawowej teorii, aby móc wkrótce zaznajamiać się w praktyce z podstawowymi aspektami żeglugi typu liny, olinowanie, wodowanie, cumowanie oraz siła i kierunek wiatru.Pod koniec kursu będzie posiadać podstawową wiedzę na temat żeglowania oraz doświadczenie praktyczne w sterowaniu i obsługi łódki.Będziesz musiał mieć ze sobą kostium kąpielowy, ręcznik i klapki plażowe. Pozostały, niezbędny sprzęt zapewnia  szkoła żeglarstwa , łącznie z piankami pływackimi oraz kamizelkami ratunkowymi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

regały magazynowe