Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podział majątku
#1
Witam,

Pilnie potrzebuję pomocy prawnej w zakresie podziału majątku. Macie dla mnie jakieś złote rady?
"Żaden czas nie jest twój tylko ten co minie"
Odpowiedz
#2
Ogólnie rzecz biorąc, w Internecie znajdziesz wiele ciekawych rad z tym związanych. Nie mniej jednak, każda sprawa o podział majątku jest zgoła inna. Oznacza to, że powinieneś przede wszystkim zdecydować się na rzetelnego prawnika, np. ciekawie przedstawia się propozycja ofertowa kancelarii prawnej Engelgardt (http://engelgardt.pl/pomoc-prawna-poznan/). W każdym razie, przynajmniej warto się skonsultować z jakimś fachowcem. Ceny za tego typu usługi prawnicze nie są zbyt drogie, więc tym bardziej warto się jakoś wspomóc, bo można tylko zyskać moim zdaniem.
"Lepiej śpiewać niż się gniewać"
Odpowiedz
#3
Znacie jakąś wartą uwagi kancelarię adwokacką zajmującą się podziałem majątku, z tym, że na terenie Bielska-Białej lub w okolicach?
"Pióro dobre tylko pisarz gałgan"
Odpowiedz
#4
Tak się składa, że ja znam solidnych fachowców. Mam na myśli kancelarię adwokacką Jacka Węgrzynowskiego. Jedna z ich filii znajduje się właśnie w Bielsku-Białej. Oferują szeroki zakres usług prawniczych, dzięki czemu każdy potrzebujący pomocy prawnej powinien zostać przez nich bez problemu obsłużony. Długoletnie funkcjonowanie w świadczeniu rozmaitych usług prawnych jest z kolei gwarantem wysokiej jakości obsługi prawnej. Po więcej informacji należy wejść na stronę http://www.wegrzynowski.pl/pl/miasta/adw...biala.html
"Przy zgodzie to i dobre kluski na wodzie"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości