Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rokitnik - czy naprawdę jest tak bezobsługowy?
#1
Czy rokitnik faktycznie jest tak łatwy w uprawie, jak się mówi? Zastanawiam się, czy nada się do „trudniejszego” miejsca w ogrodzie.
"Lepiej śpiewać niż się gniewać"
Odpowiedz
#2
Rokitnik rzeczywiście uchodzi za bardzo mało wymagający. Dobrze radzi sobie na słabych, piaszczystych glebach, a także w trudnych warunkach pogodowych i mrozach. Trzeba jednak pamiętać, że jest dwupienny, więc konieczne jest posadzenie roślin męskich i żeńskich, aby pojawiły się owoce. Zapylanie odbywa się przez wiatr, więc ważne są odpowiednie odległości między krzewami. Po więcej informacji związanych z tematem odsyłam na łamy następującej strony internetowej: https://gardenpunkt.pl/domowy-ogrod-owoc...-posadzic/
"Przy zgodzie to i dobre kluski na wodzie"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

regały magazynowe