Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób efektywniej zarządzać własnym zespołem z wykorzystaniem coachingu?
#1
Dobry wieczór Państwu, moja przyjaciółka z liceum została jakiś czas temu profesjonalnych coachem. Na początku bardzo dziwiło mnie to. A nawet uważałam to za bardzo dziwne, a nawet podejrzane czy naciągane . Myślałam, że jej działania nie mają żadnych realnych skutków a są nakierowane jedynie na wyciągniecie sporych pieniędzy z kieszeni właścicieli firm. Tak szczerze sama nie mam pojęcia jak efektywnie zarządzać pracownikami? Wymagać czy prosić? Metoda kija czy marchewki? To szalenie trudne i czasem nawet bolesne nawet dla samego właściciela przedsiębiorstwa aby właściwie zarządzać swoimi pracownikami tak aby nie czuli się zmuszani do czegokolwiek albo co gorsza wykorzystywani. To szalenie trudne aby dobrze zarządzać a zarządzanie jest podstawą sukcesu.
Odpowiedz
#2
Dobre zarządzanie bez profesjonalnego przygotowania jest prawie nie możliwe. To jakby ślepy , prowadził kulawego we mgle.
Odpowiedz
#3
Więc co radzisz ? Jak postąpić w wypadku kiedy pracownicy się już wypalili i nie mają już chęci do dalszej pracy?
Odpowiedz
#4
Wiele firm, przede wszystkim wiodących w swoich segmentach, coraz częściej wdraża zarządzanie personelem oparte na zasadzie partnerskiej, a nie nakazowej. To znacznie lepiej działa na pracowników. Nie wynika to, bynajmniej z pobłażliwego czy dobrotliwego podejścia do pracowników, lecz z czystej finansowej kalkulacji efektywności pracy w zespole lub w firmie. Mechanizm, wydaje się, jest bardzo prosty –  trzeba wyzwolić w poszczególnych osobach w zespole ich pełny potencjał i motywację – a właśnie o to chodzi w coachingu ccprogres.pl/pl/coaching/team-coaching/. Techniki coachingowe zastosowane w zarządzaniu własnym zespołem zdecydowanie mogą wprowadzić dużą zmianę na korzyść wśród pracowników i wyzwolić w nich nową energię oraz podejście do wykonywanych zadań.
Odpowiedz
#5
Niby takie proste a jednak nie przychodzi tak szybko do głowy. Właściciele chcieliby żeby ich pracownicy pracowali świetnie bez żadnych szkoleń ale czasem tak bywa, że motywacja siada i brak już chęci , wtedy trzeba postawić na profesjonalny coaching .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

regały magazynowe